Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Baslangic siralamasi listesi
B.NO. Unvan İSİM UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR
1 GM TARLEV KONSTANTİN   2564 UKR
2 GM RASULOV VUGAR   2527 AZE
3 IM ANNABERDİEV MEİLİS   2514 TKM MERSİN
4 IM ISKANDAROV MİSRATDİN   2482 AZE
5 IM KHODASHENAS MERSAD   2452 IRI
6 GM SHİSHKİN VADİM   2443 UKR
7 GM ODEEV HANDSZAR   2410 TKM
8 GM BAGATUROV GİORGİ   2396 GEO
9 IM KÖKSAL EGE 2318 2367 TUR
10 FM GASİMOV PARVİZ   2341 AZE
11 FM ZEYNALLİ RASHAD   2318 AZE
12 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 2305 TUR
13 FM OLÇUM AHMET 2221 2302 TUR MERSİN
14 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2248 2275 TUR MERSİN
15 WGM KAZİMOVA NARMİN   2264 AZE
16 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 2214 TUR MERSİN
17 ERŞAHİN BÜLENT 2230 2191 TUR
18 WGM ABDULLA KHAYALA   2229 AZE
19 IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 2171 TUR MERSİN
20 ZOR ALBER KADİR 2207 2134 TUR
21 TOFAN İBRAHİM 2186 2116 TUR
22 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 2126 TUR MERSİN
23 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 2137 TUR MERSİN
24 ALAZ AHMET EFEKAN 2115 2127 TUR
25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2094 2122 TUR MERSİN
26 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 1978 2092 TUR MERSİN
27 YASİN HÜR 2084 2044 TUR
28 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 2067 TUR
29 YERDEN HÜSEYİN EREN 2031 2083 TUR
30 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 2061 TUR MERSİN
31 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 2022 TUR MERSİN
32 ÖZALP BURAK 2058 1986 TUR
33 SOYUNLU NARMİN   2051 AZE
34 BÜKER MUHİTTİN 2032 1959 TUR
35 KIZILKUŞ AKIN 2030 1980 TUR
36 HAJİYEV SHAHİN 2008 1947 TUR
37 AGANAZAROV YAGMYR   2002 TKM
38 BÜKE FURKAN 1983 1964 TUR
39 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 1906 TUR
40 UZUNER TUFAN CAN 1959 1945 TUR
41 BENK TOLGA TUGAY 1952 1876 TUR MERSİN
42 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 1888 TUR MERSİN
43 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 1818 TUR MERSİN
44 BAYIK HASAN 1908 1814 TUR
45 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 1842 TUR
46 WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 1831 TUR MERSİN
47 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 1834 TUR
48 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 1774 TUR
49 ALTUNBAY ÖNDER 1852 1823 TUR MERSİN
50 YENİL MÜCAHİT 1851 1757 TUR MERSİN
51 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 1808 TUR
52 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 1718 TUR
53 ÇETİN HAKAN 1816 1741 TUR
Turkish Chess Federation © 2016