Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI      
B KATEGORİSİ / CATEGORY B      
     
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü      
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)      
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)      
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),      
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),      
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)      
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı      
Rating-Ø : 1423      
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018      
     
Tur 9 de 15.09.2018 da 10:00 Sonuç İlan Saati:14:21      
     
MASA UNVAN İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED    
1 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR 7 0 - 1 7 SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI    
2 ÖZCAN BERK 1776 TUR 7 ½ - ½ 7 AMANMURADOW ATAJAN   TKM    
3 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ 1 - 0 6 KAYA ONUR 1798 TUR    
4 KULAKLI AHMET 1727 TUR 6 ½ - ½ 6 MENKEN EKİN 1784 TUR    
5 ERGENE MERTCAN 1753 TUR 6 1 - 0 6 KIYAK ALİ 1732 TUR    
6 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR 6 ½ - ½ 6 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE    
7 POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR 6 0 - 1 6 ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR    
8 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR 1 - 0 ŞAHİN TAHA 1795 TUR    
9 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR 1 - 0 ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR    
10 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR 0 - 1 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR    
11 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR ½ - ½ SAĞLAM YAKUP 1748 TUR    
12 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR 0 - 1 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE    
13 ARKAN YAREN 1708 TUR 5 0 - 1 SOKANY FAHED 1542 SYR    
14 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR 5 0 - 1 5 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR    
15 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR 5 ½ - ½ 5 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR    
16 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR 5 0 - 1 5 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR    
17 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR 5 ½ - ½ 5 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR    
18 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR 5 + - - 5 SULAK YUSUF 1678 TUR    
19 ALO AHMET 1418 SYR 5 + - - 5 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR    
20 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR 5 0 - 1 5 MUT EMİR 1661 TUR    
21 GÜVEL KAZIM 1637 TUR 5 1 - 0 5 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR    
22 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR 5 1 - 0 5 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR    
23 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR 5 1 - 0 5 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR    
24 ABOHALAKA RESHED   FID 5 1 - 0 5 ERGUN MEHMET 1540 TUR    
25 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR 0 - 1 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR    
26 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR 1 - 0 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR    
27 AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR 1 - 0 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR    
28 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR 0 - 1 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR    
29 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR - - + KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR    
30 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR 0 - 1 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR    
31 ATEŞ BERAT 1582 TUR 1 - 0 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR    
32 AY ALTUĞ 1362 TUR ½ - ½ ELGİN ÖMÜR 1513 TUR    
33 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR 1 - 0 KAYA ELİF 1509 TUR    
34 YALOVALI GORKEM 1384 TUR 0 - 1 4 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR    
35 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR 4 1 - 0 4 ATAŞ REMZİ 1618 TUR    
36 YÜZER MURAT 1593 TUR 4 0 - 1 4 ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR    
37 TEKER ALİ 1420 TUR 4 1 - 0 4 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR    
38 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR 4 ½ - ½ 4 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR    
39 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR 4 0 - 1 4 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR    
40 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR 4 ½ - ½ 4 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR    
41 BASEL ALATRİ 1208 SYR 4 1 - 0 4 MENKEN HAMZA 1498 TUR    
42 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR 4 1 - 0 4 SEYHAN PELİN 1377 TUR    
43 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR 4 0 - 1 4 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR    
44 UYSAL NEHİR 1456 TUR 4 1 - 0 4 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR    
45 GÜVEL EMİR 1521 TUR 0 - 1 4 GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR    
46 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR 0 - 1 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR    
47 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR ½ - ½ TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR    
48 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR 1 - 0 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR    
49 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR 0 - 1 BAL ALİ 1482 TUR    
50 KOÇ AHMET 1449 TUR 0 - 1 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR    
51 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR 1 - 0 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR    
52 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR 1 - 0 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR    
53 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR 1 - 0 KARATİKEN BERAY 1408 TUR    
54 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR 3 1 - 0 3 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR    
55 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR 3 0 - 1 3 SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR    
56 GELEN KEREM 1178 TUR 3 0 - 1 3 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR    
57 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR 3 0 - 1 3 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR    
58 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR 3 1 - 0 3 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR    
59 EMEKLİ MELİS 1169 TUR 3 0 - 1 3 SOYLU EREN 1276 TUR    
60 NAR TURAB EFE 1266 TUR 3 0 - 1 3 KABBANİ ALAA   SYR    
61 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR 3 1 - 0 3 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR    
62 YAŞA ORKUN 1224 TUR 3 1 - 0 3 KARAZI ANAS   TUR    
63 TUMBURİ EMİR 1222 TUR 3 1 - 0 3 ÇEKEN SİNAN   TUR    
64 ARKAN EGE 1386 TUR ½ - ½ ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR    
65 UZUN ATA SARP 1182 TUR 0 - 1 KAZMA ERHAN 1326 TUR    
66 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR 1 - 0 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR    
67 TOMAK FATİH 1100 TUR 1 - 0 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR    
68 YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR 1 - 0 2 YEŞİL DOĞA 1201 TUR    
69 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR 2 ½ - ½ 2 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR    
70 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR 2 0 - 1 2 KAZMA ENVER 1063 TUR    
71 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR 2 1 - 0 2 GÜCÜM DEMİR   TUR    
72 YAŞA ONUR 1107 TUR 1 - 0 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR    
73 ŞAHİN AHMET TAHA   TUR ½ - ½ 1 GÜCÜM DENİZ   TUR    
Turkish Chess Federation © 2016