Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 9 de 15.09.2018 da 10.00 Sonuş İlan Saati:15:35
MASA UNVAN İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE ½ - ½ 6 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI
2 GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR 6 ½ - ½ 6 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM
3 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR 0 - 1 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE
4 ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR 5 0 - 1 5 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR
5 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM 5 1 - 0 5 FM OLÇUM AHMET 2302 TUR
6 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO 5 1 - 0 5 WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE
7 IM KÖKSAL EGE 2367 TUR 5 1 - 0 5 IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR
8 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR 5 1 - 0 ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR
9 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE 1 - 0 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR
10 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR ½ - ½ KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR
11 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR 0 - 1 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR
12 ZOR ALBER KADİR 2207 TUR 1 - 0 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR
13 AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM 4 + - - 4 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR
14 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR 4 ½ - ½ 4 BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR
15 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR 4 0 - 1 4 YASİN HÜR 2084 TUR
16 BAYIK HASAN 1908 TUR 4 0 - 1 4 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR
17 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE 1 - 0 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR
18 BÜKE FURKAN 1983 TUR 0 - 1 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE
19 SOYUNLU NARMİN 2051 AZE 1 - 0 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR
20 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR 0 - 1 HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR
21 ÖZALP BURAK 2058 TUR 3 0 - 1 3 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR
22 BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR 1 - 0 3 UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR
23 TOFAN İBRAHİM 2186 TUR 1 - 0 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR
24 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR 2 1 - 0 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR
25 YENİL MÜCAHİT 1851 TUR 2 1 - 0 2 WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR
Turkish Chess Federation © 2016