Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ / CATEGORY B
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 1423
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 8 de 14.09.2018 da 10:00 Sonuç İlan Saati:14:30
MASA UNVAN İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR 6 0 - 1 6 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR
2 MENKEN EKİN 1784 TUR 6 0 - 1 6 SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI
3 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE 6 0 - 1 6 ÖZCAN BERK 1776 TUR
4 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR 0 - 1 6 AMANMURADOW ATAJAN   TKM
5 SAĞLAM YAKUP 1748 TUR 0 - 1 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ
6 KAYA ONUR 1798 TUR 5 1 - 0 5 ARKAN YAREN 1708 TUR
7 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR 5 0 - 1 5 POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR
8 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE 5 ½ - ½ 5 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR
9 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR 5 0 - 1 5 ERGENE MERTCAN 1753 TUR
10 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR 5 0 - 1 5 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR
11 SULAK YUSUF 1678 TUR 5 0 - 1 5 KIYAK ALİ 1732 TUR
12 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR 5 0 - 1 5 KULAKLI AHMET 1727 TUR
13 ŞAHİN TAHA 1795 TUR 1 - 0 5 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR
14 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR 0 - 1 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR
15 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR 1 - 0 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR
16 SUBAŞI FİDEL 1684 TUR - - + ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR
17 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR ½ - ½ ABOHALAKA RESHED   FID
18 SOKANY FAHED 1542 SYR 1 - 0 AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR
19 ERGUN MEHMET 1540 TUR ½ - ½ GÜVEL KAZIM 1637 TUR
20 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR 0 - 1 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR
21 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR 0 - 1 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR
22 MUT EMİR 1661 TUR 4 1 - 0 ATEŞ BERAT 1582 TUR
23 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR 4 0 - 1 4 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR
24 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR 4 0 - 1 4 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR
25 KAYA ELİF 1509 TUR 4 ½ - ½ 4 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR
26 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR 4 1 - 0 4 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR
27 EKMEKÇİ SELYIL 1594 TUR 4 - - + 4 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR
28 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR 4 1 - 0 4 YÜZER MURAT 1593 TUR
29 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR 4 0 - 1 4 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR
30 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR 4 0 - 1 4 ALO AHMET 1418 SYR
31 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR 4 0 - 1 4 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR
32 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR 4 0 - 1 4 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR
33 KÜREK AHMET ADİL 1535 TUR 4 0 - 1 4 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR
34 GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR 4 0 - 1 4 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR
35 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR 0 - 1 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR
36 KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR 1 - 0 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR
37 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR 1 - 0 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR
38 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR 1 - 0 GÜVEL EMİR 1521 TUR
39 ELGİN ÖMÜR 1513 TUR 1 - 0 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR
40 TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR 0 - 1 AY ALTUĞ 1362 TUR
41 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR 1 - 0 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR
42 BAL ALİ 1482 TUR 0 - 1 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR
43 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR 1 - 0 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR
44 YALOVALI GORKEM 1384 TUR 1 - 0 KOÇ AHMET 1449 TUR
45 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR 0 - 1 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR
46 ATAŞ REMZİ 1618 TUR 3 1 - 0 3 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR
47 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR 3 0 - 1 3 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR
48 SOYLU EREN 1276 TUR 3 0 - 1 3 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR
49 MENKEN HAMZA 1498 TUR 3 1 - 0 3 YAŞA ORKUN 1224 TUR
50 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR 3 1 - 0 3 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR
51 KABBANİ ALAA   SYR 3 0 - 1 3 UYSAL NEHİR 1456 TUR
52 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR 3 1 - 0 3 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR
53 ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR 3 1 - 0 3 TUMBURİ EMİR 1222 TUR
54 SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR 3 0 - 1 3 BASEL ALATRİ 1208 SYR
55 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1432 TUR 3 - - + 3 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR
56 KARAZI ANAS   TUR 3 0 - 1 3 TEKER ALİ 1420 TUR
57 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR 3 0 - 1 3 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR
58 SEYHAN PELİN 1377 TUR 3 1 - 0 3 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR
59 KARATİKEN BERAY 1408 TUR 1 - 0 UZUN ATA SARP 1182 TUR
60 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR 1 - 0 ARKAN EGE 1386 TUR
61 KAZMA ERHAN 1326 TUR 0 - 1 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR
62 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR 1 - 0 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR
63 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR 0 - 1 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR
64 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR 0 - 1 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR
65 ÇEKEN SİNAN   TUR ½ - ½ NAR TURAB EFE 1266 TUR
66 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR 2 1 - 0 2 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR
67 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR 2 1 - 0 2 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR
68 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR 2 1 - 0 2 YEŞİL DOĞA 1201 TUR
69 ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR 2 ½ - ½ 2 TOMAK FATİH 1100 TUR
70 GELEN KEREM 1178 TUR 2 1 - 0 2 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR
71 GÜCÜM DEMİR   TUR 2 0 - 1 2 EMEKLİ MELİS 1169 TUR
72 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR 2 1 - 0 ERSİN MESUT   TUR
73 YAŞA ONUR 1107 TUR 0 - 1 YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR
74 GÜCÜM DENİZ   TUR 1 0 - 1 1 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR
75 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR 1 ½ - ½ 1 ŞAHİN AHMET TAHA   TUR
KAZMA ENVER 1063 TUR 1 1 - - Tur  
Turkish Chess Federation © 2016