Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 8 de 14.09.2018 da 10.00 Sonoç İlan Saati:14:09
MASA UNVAN İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE 0 - 1 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE
2 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM 5 1 - 0 5 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM
3 IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR 5 0 - 1 5 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI
4 GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR 5 1 - 0 5 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO
5 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR ½ - ½ FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR
6 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR 1 - 0 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR
7 WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE ½ - ½ ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR
8 YASİN HÜR 2084 TUR 4 0 - 1 4 IM KÖKSAL EGE 2367 TUR
9 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR 4 ½ - ½ 4 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR
10 FM OLÇUM AHMET 2302 TUR 4 1 - 0 4 AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM
11 KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR 4 ½ - ½ 4 ZOR ALBER KADİR 2207 TUR
12 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR 1 - 0 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE
13 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR 0 - 1 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE
14 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR ½ - ½ BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR
15 ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR 1 - 0 SOYUNLU NARMİN 2051 AZE
16 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR 1 - 0 BÜKE FURKAN 1983 TUR
17 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR ½ - ½ CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR
18 HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR 3 ½ - ½ YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR
19 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR 3 ½ - ½ 3 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR
20 BAYIK HASAN 1908 TUR 3 + - - TOFAN İBRAHİM 2186 TUR
21 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR ½ - ½ UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR
22 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE 1 - 0 2 YENİL MÜCAHİT 1851 TUR
23 WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR 2 0 - 1 2 ÖZALP BURAK 2058 TUR
24 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR 2 ½ - ½ 2 BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR
25 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR 1 - 0 2 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR
Turkish Chess Federation © 2016