Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ / CATEGORY B
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 1423
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 7 de 13.09.2018 da 10:00 Sonuç İlan Saati:14:22
MASA Unvan İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 ÖZCAN BERK 1776 TUR ½ - ½ ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR
2 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR 5 1 - 0 5 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR
3 KIYAK ALİ 1732 TUR 5 0 - 1 5 MENKEN EKİN 1784 TUR
4 AMANMURADOW ATAJAN   TKM 5 1 - 0 5 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR
5 SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI 5 1 - 0 5 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE
6 POLAT AHMET EREN 1798 TUR 0 - 1 5 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE
7 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ 1 - 0 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR
8 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR 0 - 1 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR
9 SAĞLAM YAKUP 1748 TUR 1 - 0 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR
10 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR 4 1 - 0 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR
11 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR 4 0 - 1 4 KAYA ONUR 1798 TUR
12 ERGENE MERTCAN 1753 TUR 4 1 - 0 4 VURAL RAFET 1621 TUR
13 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR 4 0 - 1 4 İZİ EKREM 1742 TUR
14 KULAKLI AHMET 1727 TUR 4 1 - 0 4 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR
15 ARKAN YAREN 1708 TUR 4 1 - 0 4 EKMEKÇİ SELYIL 1594 TUR
16 POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR 4 1 - 0 4 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR
17 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR 4 0 - 1 4 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR
18 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR 4 ½ - ½ 4 SUBAŞI FİDEL 1684 TUR
19 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR 4 1 - 0 4 KÜREK AHMET ADİL 1535 TUR
20 ALO AHMET 1418 SYR 4 0 - 1 4 SULAK YUSUF 1678 TUR
21 AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR 4 ½ - ½ 4 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR
22 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR 4 0 - 1 4 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR
23 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR 4 1 - 0 4 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR
24 GÜVEL KAZIM 1637 TUR 4 ½ - ½ 4 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR
25 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR 0 - 1 ŞAHİN TAHA 1795 TUR
26 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR 1 - 0 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR
27 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR 1 - 0 TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR
28 ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR 1 - 0 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR
29 ATEŞ BERAT 1582 TUR 1 - 0 YALOVALI GORKEM 1384 TUR
30 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR 0 - 1 SOKANY FAHED 1542 SYR
31 AY ALTUĞ 1362 TUR 0 - 1 ERGUN MEHMET 1540 TUR
32 ABOHALAKA RESHED   FID 1 - 0 GÜVEL EMİR 1521 TUR
33 UYSAL NEHİR 1456 TUR 3 0 - 1 3 MUT EMİR 1661 TUR
34 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR 3 1 - 0 3 ATAŞ REMZİ 1618 TUR
35 YÜZER MURAT 1593 TUR 3 1 - 0 3 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR
36 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR 3 ½ - ½ 3 KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR
37 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR 3 ½ - ½ 3 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR
38 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR 3 1 - 0 3 SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR
39 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR 3 1 - 0 3 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR
40 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR 3 1 - 0 3 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1432 TUR
41 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR 3 1 - 0 3 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR
42 TEKER ALİ 1420 TUR 3 0 - 1 3 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR
43 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR 3 ½ - ½ 3 ELGİN ÖMÜR 1513 TUR
44 MATKAP ERKAN 1370 TUR 3 0 - 1 3 KAYA ELİF 1509 TUR
45 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR 3 0 - 1 3 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR
46 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR 3 1 - 0 3 MENKEN HAMZA 1498 TUR
47 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR 3 1 - 0 3 SEYHAN PELİN 1377 TUR
48 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR 3 ½ - ½ 3 BAL ALİ 1482 TUR
49 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR 3 1 - 0 3 İZİ BETÜL CEMRE 1363 TUR
50 GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR 3 1 - 0 3 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR
51 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR 3 1 - 0 3 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR
52 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR 1 - 0 KAZMA ERHAN 1326 TUR
53 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR 0 - 1 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR
54 KOÇ AHMET 1449 TUR 1 - 0 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR
55 SOYLU EREN 1276 TUR ½ - ½ ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR
56 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR 1 - 0 KARATİKEN BERAY 1408 TUR
57 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR 1 - 0 ÇEKEN SİNAN   TUR
58 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR 0 - 1 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR
59 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR 2 1 - 0 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR
60 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR 2 ½ - ½ 2 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR
61 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR 2 1 - 0 2 GELEN KEREM 1178 TUR
62 NAR TURAB EFE 1266 TUR 2 ½ - ½ 2 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR
63 EMEKLİ MELİS 1169 TUR 2 0 - 1 2 YAŞA ORKUN 1224 TUR
64 TUMBURİ EMİR 1222 TUR 2 1 - 0 2 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR
65 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR 2 1 - 0 2 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR
66 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR 2 1 - 0 2 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR
67 TOMAK FATİH 1100 TUR 2 0 - 1 2 BASEL ALATRİ 1208 SYR
68 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR 2 1 - 0 2 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR
69 YEŞİL DOĞA 1201 TUR 2 0 - 1 2 KABBANİ ALAA   SYR
70 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR 2 1 - 0 2 ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR
71 KARAZI ANAS   TUR 2 + - - ÇETİNKAYA ASLIHAN 1510 TUR
72 ARKAN EGE 1386 TUR 1 - 0 YAŞA ONUR 1107 TUR
73 UZUN ATA SARP 1182 TUR 1 - 0 ERSİN MESUT   TUR
74 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR 1 - 0 YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR
75 KAZMA ENVER 1063 TUR 1 0 - 1 1 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR
76 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR 1 1 - 0 1 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR
77 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR 1 0 - 1 1 GÜCÜM DEMİR   TUR
78 ŞAHİN AHMET TAHA   TUR 1 0 - 1 1 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR
79 TOR DORUK KAĞAN 1044 TUR 0 - - + 0 GÜCÜM DENİZ   TUR
                           
                         
Turkish Chess Federation © 2016