Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 7 de 13.09.2018 da 10:00 Sonuç İlan Saati:14:38
MASA Unvan İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO 5 0 - 1 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE
2 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE 1 - 0 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR
3 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI ½ - ½ GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR
4 IM KÖKSAL EGE 2367 TUR 4 0 - 1 4 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM
5 KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR 4 0 - 1 4 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM
6 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR 4 0 - 1 4 IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR
7 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE 0 - 1 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR
8 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR 1 - 0 ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR
9 SOYUNLU NARMİN 2051 AZE 0 - 1 WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE
10 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR 1 - 0 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR
11 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR 0 - 1 ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR
12 ZOR ALBER KADİR 2207 TUR ½ - ½ GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR
13 BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR 0 - 1 3 FM OLÇUM AHMET 2302 TUR
14 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR 3 ½ - ½ 3 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR
15 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR 3 0 - 1 3 YASİN HÜR 2084 TUR
16 AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM 3 1 - 0 3 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR
17 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE 1 - 0 3 HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR
18 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR 1 - 0 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE
19 BÜKE FURKAN 1983 TUR 1 - 0 TOFAN İBRAHİM 2186 TUR
20 UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR 0 - 1 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR
21 ÖZALP BURAK 2058 TUR 2 0 - 1 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR
22 YENİL MÜCAHİT 1851 TUR 2 0 - 1 2 BAYIK HASAN 1908 TUR
23 BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR ½ - ½ 2 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR
24 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR ½ - ½ WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR
25 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR 0 - 1 1 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR
Turkish Chess Federation © 2016