Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 6 de 12.09.2018 da 16:00 Sonuç İlan Saati :20:22
MASA Unvan İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR 4 ½ - ½ 4 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE
2 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM 4 0 - 1 4 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO
3 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE 4 ½ - ½ IM KÖKSAL EGE 2367 TUR
4 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR 1 - 0 ZOR ALBER KADİR 2207 TUR
5 ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR 0 - 1 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI
6 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM 3 1 - 0 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR
7 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR 3 ½ - ½ 3 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE
8 YASİN HÜR 2084 TUR 3 0 - 1 3 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR
9 FM OLÇUM AHMET 2302 TUR 3 0 - 1 3 KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR
10 WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE 3 ½ - ½ 3 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR
11 IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR 3 1 - 0 3 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR
12 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR ½ - ½ 3 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR
13 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE 0 - 1 SOYUNLU NARMİN 2051 AZE
14 BÜKE FURKAN 1983 TUR 0 - 1 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR
15 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR 0 - 1 ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR
16 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR 0 - 1 BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR
17 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR 1 - 0 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR
18 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR 2 0 - 1 2 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR
19 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR 2 1 - 0 2 ÖZALP BURAK 2058 TUR
20 HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR 2 1 - 0 2 YENİL MÜCAHİT 1851 TUR
21 BAYIK HASAN 1908 TUR 2 0 - 1 2 AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM
22 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE 1 - 0 BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR
23 TOFAN İBRAHİM 2186 TUR 1 - 0 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR
24 UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR 1 - 0 1 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR
25 WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR 1 ½ - ½ 1 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR
                       
Turkish Chess Federation © 2016