Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ / CATEGORY B
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 1423
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 6 de 12.09.2018 da 16:00 Sonuç İlan Saati:20:08
MASA Ünvan İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR ½ - ½ 5 ÖZCAN BERK 1776 TUR
2 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR 0 - 1 ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR
3 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR 4 ½ - ½ 4 POLAT AHMET EREN 1798 TUR
4 SUBAŞI FİDEL 1684 TUR 4 0 - 1 4 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR
5 MENKEN EKİN 1784 TUR 4 1 - 0 4 POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR
6 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR 4 1 - 0 4 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR
7 SULAK YUSUF 1678 TUR 4 0 - 1 4 SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI
8 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE 4 1 - 0 4 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR
9 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR 4 ½ - ½ 4 SAĞLAM YAKUP 1748 TUR
10 KIYAK ALİ 1732 TUR 4 1 - 0 4 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR
11 AMANMURADOW ATAJAN   TKM 4 1 - 0 4 KULAKLI AHMET 1727 TUR
12 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE 4 1 - 0 4 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR
13 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR 1 - 0 ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR
14 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR 1 - 0 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR
15 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ 1 - 0 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR
16 KÜREK AHMET ADİL 1535 TUR ½ - ½ AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR
17 GÜVEL EMİR 1521 TUR 0 - 1 3 ERGENE MERTCAN 1753 TUR
18 KAYA ONUR 1798 TUR 3 1 - 0 3 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR
19 İZİ EKREM 1742 TUR 3 1 - 0 3 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR
20 ELGİN ÖMÜR 1513 TUR 3 0 - 1 3 ARKAN YAREN 1708 TUR
21 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR 3 1 - 0 3 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR
22 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR 3 1 - 0 3 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR
23 MUT EMİR 1661 TUR 3 0 - 1 3 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR
24 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR 3 1 - 0 3 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR
25 KAYA ELİF 1509 TUR 3 0 - 1 3 GÜVEL KAZIM 1637 TUR
26 TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR 3 ½ - ½ 3 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR
27 VURAL RAFET 1621 TUR 3 1 - 0 3 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR
28 ATAŞ REMZİ 1618 TUR 3 0 - 1 3 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR
29 BAL ALİ 1482 TUR 3 0 - 1 3 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR
30 EKMEKÇİ SELYIL 1594 TUR 3 1 - 0 3 UYSAL NEHİR 1456 TUR
31 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR 3 1 - 0 3 YÜZER MURAT 1593 TUR
32 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR 3 0 - 1 3 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR
33 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR 3 0 - 1 3 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR
34 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR 3 1 - 0 3 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR
35 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR 3 1 - 0 3 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR
36 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR 3 0 - 1 3 ALO AHMET 1418 SYR
37 SOKANY FAHED 1542 SYR 3 ½ - ½ 3 AY ALTUĞ 1362 TUR
38 KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR ½ - ½ 3 ABOHALAKA RESHED   FID
39 ŞAHİN TAHA 1795 TUR 1 - 0 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR
40 YALOVALI GORKEM 1384 TUR 1 - 0 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR
41 KAZMA ERHAN 1326 TUR 0 - 1 ATEŞ BERAT 1582 TUR
42 ERGUN MEHMET 1540 TUR 1 - 0 SOYLU EREN 1276 TUR
43 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR 0 - 1 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR
44 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR ½ - ½ GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR
45 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR 1 - 0 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR
46 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR 1 - 0 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR
47 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR 2 1 - 0 2 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR
48 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR 2 1 - 0 2 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR
49 MENKEN HAMZA 1498 TUR 2 1 - 0 2 TUMBURİ EMİR 1222 TUR
50 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR 2 ½ - ½ 2 KOÇ AHMET 1449 TUR
51 YAŞA ORKUN 1224 TUR 2 0 - 1 2 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR
52 SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR 2 1 - 0 2 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR
53 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR 2 1 - 0 2 NAR TURAB EFE 1266 TUR
54 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1432 TUR 2 1 - 0 2 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR
55 BASEL ALATRİ 1208 SYR 2 0 - 1 2 TEKER ALİ 1420 TUR
56 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR 2 0 - 1 2 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR
57 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR 2 0 - 1 2 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR
58 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR 2 1 - 0 2 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR
59 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR 2 1 - 0 2 YEŞİL DOĞA 1201 TUR
60 SEYHAN PELİN 1377 TUR 2 1 - 0 2 GELEN KEREM 1178 TUR
61 ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR 2 0 - 1 2 MATKAP ERKAN 1370 TUR
62 İZİ BETÜL CEMRE 1363 TUR 2 1 - 0 2 EMEKLİ MELİS 1169 TUR
63 KABBANİ ALAA   SYR 2 0 - 1 2 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR
64 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR 2 1 - 0 2 TOMAK FATİH 1100 TUR
65 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR 1 - 0 ÇETİNKAYA ASLIHAN 1510 TUR
66 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR 1 - 0 UZUN ATA SARP 1182 TUR
67 ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR 1 - 0 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR
68 KARATİKEN BERAY 1408 TUR 1 - 0 YAŞA ONUR 1107 TUR
69 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR 1 - 0 ARKAN EGE 1386 TUR
70 İNGİLOK HALİL İBRAHİM 1527 TUR 1 - - + ÇEKEN SİNAN   TUR
71 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR 1 0 - 1 1 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR
72 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR 1 1 - 0 1 KAZMA ENVER 1063 TUR
73 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR 1 1 - 0 1 ŞAHİN AHMET TAHA   TUR
74 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR 1 1 - 0 1 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR
75 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR 1 1 - 0 1 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR
76 GÜCÜM DEMİR   TUR 1 0 - 1 1 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR
77 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR 1 0 - 1 1 KARAZI ANAS   TUR
78 ERSİN MESUT   TUR ½ 1 - 0 0 TOR DORUK KAĞAN 1044 TUR
79 YAZICOĞLU ARDA 1063 TUR 0 - - + ½ YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR
80 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR 0 1 - 0 0 GÜCÜM DENİZ   TUR
Turkish Chess Federation © 2016