Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 5 de 12.09.2018 da 10.00 Sonuç İlan:15:07
MASA İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE ½ - ½ GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR
2 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO ½ - ½ 3 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR
3 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE 3 0 - 1 3 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE
4 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR 3 0 - 1 3 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM
5 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI 1 - 0 3 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM
6 IM KÖKSAL EGE 2367 TUR 1 - 0 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR
7 ZOR ALBER KADİR 2207 TUR 1 - 0 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE
8 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR ½ - ½ FM OLÇUM AHMET 2302 TUR
9 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR 1 - 0 BÜKE FURKAN 1983 TUR
10 BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR ½ - ½ WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE
11 BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR 0 - 1 ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR
12 KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR ½ - ½ IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR
13 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR 2 ½ - ½ 2 GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR
14 ÖZALP BURAK 2058 TUR 2 0 - 1 2 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR
15 AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM 2 0 - 1 2 YASİN HÜR 2084 TUR
16 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR 2 ½ - ½ 2 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR
17 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR 2 1 - 0 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE
18 YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR 1 - 0 TOFAN İBRAHİM 2186 TUR
19 ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR 1 - 0 UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR
20 YENİL MÜCAHİT 1851 TUR ½ - ½ WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR
21 SOYUNLU NARMİN 2051 AZE 1 - 0 ALTUNBAY ÖNDER 1852 TUR
22 HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR ½ - ½ BAYIK HASAN 1908 TUR
23 BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR 1 ½ - ½ 1 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR
24 ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR 1 1 - 0 1 YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR
25 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR 1 + - - 1 ÇETİN HAKAN 1816 TUR
26 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR ½ ½ - ½ ½ WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR
ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR 0 1 - - Tur  
                       
                       
                       
Turkish Chess Federation © 2016