Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ / CATEGORY B
 
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 1423
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 4 de 11.09.2018 da 10:00 Sonuç İlan Saati:14:23
MASA İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 SULAK YUSUF 1678 TUR 3 0 - 1 3 ÖZCAN BERK 1776 TUR
2 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR 3 0 - 1 3 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR
3 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR 3 ½ - ½ 3 ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR
4 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE 3 0 - 1 3 SUBAŞI FİDEL 1684 TUR
5 SOKANİ FAHED 1542 SYR 3 0 - 1 3 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR
6 KAYA ONUR 1798 TUR ½ - ½ İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR
7 AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR 0 - 1 POLAT AHMET EREN 1798 TUR
8 MUT EMİR 1661 TUR 0 - 1 SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI
9 KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR 0 - 1 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR
10 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ ½ - ½ ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR
11 KIYAK ALİ 1732 TUR 1 - 0 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR
12 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR ½ - ½ KULAKLI AHMET 1727 TUR
13 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR ½ - ½ GÜVEL EMİR 1521 TUR
14 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR ½ - ½ POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR
15 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR 1 - 0 ATEŞ BERAT 1582 TUR
16 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR 2 0 - 1 2 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR
17 MENKEN EKİN 1784 TUR 2 1 - 0 2 ERGUN MEHMET 1540 TUR
18 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR 2 1 - 0 2 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR
19 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR 2 1 - 0 2 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR
20 ERGENE MERTCAN 1753 TUR 2 1 - 0 2 ELGİN ÖMÜR 1513 TUR
21 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR 2 0 - 1 2 KATİPOĞLU ENGİN 1753 TUR
22 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR 2 1 - 0 2 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR
23 TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR 2 0 - 1 2 SAĞLAM YAKUP 1748 TUR
24 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE 2 1 - 0 2 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR
25 BAL ALİ 1482 TUR 2 0 - 1 2 ARKAN YAREN 1708 TUR
26 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR 2 ½ - ½ 2 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR
27 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR 2 0 - 1 2 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR
28 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR 2 1 - 0 2 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR
29 GÜVEL KAZIM 1637 TUR 2 1 - 0 2 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR
30 VURAL RAFET 1621 TUR 2 0 - 1 2 UYSAL NEHİR 1456 TUR
31 ATAŞ REMZİ 1618 TUR 2 ½ - ½ 2 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR
32 EKMEKÇİ SELYIL 1594 TUR 2 1 - 0 2 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR
33 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR 2 1 - 0 2 YÜZER MURAT 1593 TUR
34 AMANMURADOW ATAJAN   TKM 2 1 - 0 2 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR
35 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR 2 0 - 1 2 ABOHALAKA RESHED   FID
36 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR 2 0 - 1 ŞAHİN TAHA 1795 TUR
37 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR 0 - 1 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR
38 YALOVALI GORKEM 1384 KKTC 0 - 1 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR
39 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR 0 - 1 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR
40 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR ½ - ½ SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR
41 KÜREK AHMET ADİL 1535 TUR 1 - 0 ARKAN EGE 1386 TUR
42 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR 1 - 0 ÇETİNKAYA ASLIHAN 1510 TUR
43 KAYA ELİF 1509 TUR ½ - ½ AY ALTUĞ 1362 TUR
44 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR 0 - 1 SOYLU EREN 1276 TUR
45 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR ½ - ½ TUMBURİ EMİR 1222 TUR
46 GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR ½ - ½ KOÇ AHMET 1449 TUR
47 İZİ EKREM 1742 TUR 1 1 - 0 1 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR
48 İNGİLOK HALİL İBRAHİM 1527 TUR 1 0 - 1 1 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR
49 MENKEN HAMZA 1498 TUR 1 1 - 0 1 NAR TURAB EFE 1266 TUR
50 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR 1 0 - 1 1 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR
51 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR 1 ½ - ½ 1 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR
52 ATA LUTFİ SONER 1440 TUR 1 1 - 0 1 BASEL ALATRİ 1208 SYR
53 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR 1 0 - 1 1 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR
54 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR 1 0 - 1 1 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR
55 YAŞA ORKUN 1224 TUR 1 0 - 1 1 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR
56 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1432 TUR 1 0 - 1 1 GELEN KEREM 1178 TUR
57 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR 1 1 - 0 1 EMEKLİ MELİS 1169 TUR
58 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR 1 0 - 1 1 TEKER ALİ 1420 TUR
59 YEŞİL DOĞA 1201 TUR 1 0 - 1 1 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR
60 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR 1 0 - 1 1 ALO AHMET 1418 SYR
61 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR 1 0 - 1 1 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR
62 KARATİKEN BERAY 1408 TUR 1 ½ - ½ 1 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR
63 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR 1 ½ - ½ 1 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR
64 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR 1 1 - 0 1 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR
65 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR 1 1 - 0 1 TOMAK FATİH 1100 TUR
66 SEYHAN PELİN 1377 TUR 1 1 - 0 1 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR
67 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR 1 0 - 1 1 MATKAP ERKAN 1370 TUR
68 İZİ BETÜL CEMRE 1363 TUR 1 1 - 0 1 SULTAN SERHAT   TUR
69 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR 1 1 - 0 1 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR
70 KAZMA ERHAN 1326 TUR 1 ½ - ½ 1 ÇEKEN SİNAN   TUR
71 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR 1 1 - 0 1 ŞAHİN AHMET TAHA   TUR
72 KABBANİ ALAA   TUR 1 1 - 0 ½ ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR
73 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR ½ 1 - 0 ½ UZUN ATA SARP 1182 TUR
74 YAZICOĞLU ARDA 1063 TUR 0 0 - 1 0 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR
75 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR 0 0 - 1 0 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR
76 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR 0 0 - 1 0 ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR
77 ERSİN MESUT   TUR 0 0 - 1 0 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR
78 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR 0 1 - 0 0 TOR DORUK KAĞAN 1044 TUR
79 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR 0 1 - 0 0 GÜCÜM DENİZ   TUR
80 GÜCÜM DEMİR   TUR 0 0 - 1 0 YAŞA ONUR 1107 TUR
81 YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR 0 0 - 1 0 KAZMA ENVER 1063 TUR
KARAZI ANAS   TUR 0 1 - - Tur  
                       
                       
Turkish Chess Federation © 2016