Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
B KATEGORİSİ / CATEGORY B
 
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA
Hülya UÇAR, Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 1423
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 2 de 10.09.2018 da 10.00 Sonuç İlan Saati:14:08
 
MASA İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1 KAYA ONUR 1798 TUR 1 1 - 0 1 ÖZKAN YUSUF TAHA 1598 TUR
2 EKMEKÇİ SELYIL 1594 TUR 1 0 - 1 1 POLAT AHMET EREN 1798 TUR
3 ŞAHİN TAHA 1795 TUR 1 0 - 1 1 KURTOĞLU FİKRET ALP 1590 TUR
4 SÖKÜ MUSTAFA ATTİLA 1588 TUR 1 1 - 0 1 ZÜBEROĞLU İBRAHİM BERK 1786 TUR
5 MENKEN EKİN 1784 TUR 1 1 - 0 1 KARABOĞA BARIŞ 1586 TUR
6 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1584 TUR 1 0 - 1 1 ÖZCAN BERK 1776 TUR
7 ŞAMLI İBRAHİM 1768 TUR 1 0 - 1 1 ATEŞ BERAT 1582 TUR
8 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 1565 TUR 1 0 - 1 1 ÖZ İREM EZRA 1761 TUR
9 ÇAĞLAR MEHMET HALİL 1757 TUR 1 0 - 1 1 YILMAZ MEHMET BERAT 1565 TUR
10 ERGENE MERTCAN 1753 TUR 1 0 - 1 1 SOKANİ FAHED 1542 SYR
11 TOKSAN HAYATİ 1544 TUR 1 1 - 0 1 KATİPOĞLU ENGİN 1753 TUR
12 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1749 TUR 1 1 - 0 1 WCM YILDIZ ELİF ZEREN 1537 TUR
13 ERGUN MEHMET 1540 TUR 1 1 - 0 1 SAĞLAM YAKUP 1748 TUR
14 YERZHAN ZHANGIR 1748 KAZ 1 1 - 0 1 YILMAZ MUSTAFA 1535 TUR
15 KÜREK AHMET ADİL 1535 TUR 1 0 - 1 1 HATIRLI UĞUR CAN 1747 TUR
16 İZİ EKREM 1742 TUR 1 0 - 1 1 GÜVEL EMİR 1521 TUR
17 ERDOĞAN CELALETTİN 1515 TUR 1 0 - 1 1 ALTUĞ SERTAÇ 1732 TUR
18 KIYAK ALİ 1732 TUR 1 1 - 0 1 ÇETİNKAYA ASLIHAN 1510 TUR
19 KAYA ELİF 1509 TUR 1 ½ - ½ 1 KULAKLI AHMET 1727 TUR
20 TUMURBAĞA RIDVAN 1505 TUR 1 0 - 1 1 ARKAN YAREN 1708 TUR
21 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1695 TUR 1 1 - 0 1 BUĞDAYCI RESUL 1506 TUR
22 BAL ALİ 1482 TUR 1 0 - 1 1 POLAT ALİ GÖRKEM 1691 TUR
23 ERTÜRK BARIŞ 1684 TUR 1 1 - 0 1 ÜNAL BURAK KAYRA 1501 TUR
24 USLU ALİ YİĞİT 1471 TUR 1 0 - 1 1 SUBAŞI FİDEL 1684 TUR
25 İLKBAHAR NİMET SERAY 1684 TUR 1 1 - 0 1 TUGOLBAEV AKTAN 1475 TUR
26 ÖZCEYHAN EFE 1468 TUR 1 0 - 1 1 KIZILKUŞ TANJU 1681 TUR
27 SULAK YUSUF 1678 TUR 1 1 - 0 1 ERGUN ABDURRAHMAN 1470 TUR
28 DEMİRYÜREK GÜL YAREN 1466 TUR 1 0 - 1 1 AYDEMİR SERMİN NAZ 1675 TUR
29 ASLAN DENİZ CİHAN 1457 TUR 1 0 - 1 1 MUT EMİR 1661 TUR
30 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1656 TUR 1 0 - 1 1 İYİKAN MUSTAFA CAN 1467 TUR
31 GÜVEL KAZIM 1637 TUR 1 1 - 0 1 SUNA VELİ DENİZ 1462 TUR
32 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1453 TUR 1 ½ - ½ 1 İNCE TAYLAN RÜZGAR 1636 TUR
33 GÖYMEN CEMAL 1635 TUR 1 1 - 0 1 UYSAL NEHİR 1456 TUR
34 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 1421 TUR 1 0 - 1 1 ALADAĞ BEGÜM 1634 TUR
35 VURAL RAFET 1621 TUR 1 1 - 0 1 BOZBEY SAİT SERDAR 1293 TUR
36 GÜVEN MUSTAFA 1184 TUR 1 ½ - ½ 1 ÜNSAÇ YÜCEL 1619 TUR
37 ATAŞ REMZİ 1618 TUR 1 1 - 0 1 TOMAK FATİH 1100 TUR
38 KILIÇ MUSTAFA KAĞAN 1181 TUR 1 0 - 1 1 GÜLTAŞ ÇINAR 1608 TUR
39 IMAMVERDİYEV FAİQ 1604 AZE 1 1 - 0 1 ABOHALAKA RESHED   FID
40 AMANMURADOW ATAJAN   TKM 1 0 - 1 ½ SOLTANI BENAVANDİ FARDİN 1764 IRI
41 SOYLU EREN 1276 TUR ½ 0 - 1 ½ YALOVALI GORKEM 1384 KKTC
42 ISMAYILOV FIRUZ 1712 AZE ½ ½ - ½ 0 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1756 TUR
43 SAZLIK MÜCAHİT 1662 TUR 0 1 - 0 0 ÇAPAR YUSUF 1227 TUR
44 YAŞA ORKUN 1224 TUR 0 0 - 1 0 YÜZER MURAT 1593 TUR
45 KORKMAZ MAHMUT 1216 TUR 0 0 - 1 0 BUĞDAYCI MUSTAFA 1588 TUR
46 İNGİLOK HALİL İBRAHİM 1527 TUR 0 0 - 1 0 TUMBURİ EMİR 1222 TUR
47 ELGİN ÖMÜR 1513 TUR 0 1 - 0 0 SUNA YİĞİT EMRE 1216 TUR
48 MENKEN HAMZA 1498 TUR 0 1 - 0 0 YAROTSKI ANDREI 1204 BLR
49 BASEL ALATRİ 1208 SYR 0 0 - 1 0 YILMAZ YİĞİT 1497 TUR
50 YEŞİL DOĞA 1201 TUR 0 0 - 1 0 KOÇ AHMET 1449 TUR
51 ATA LUTFİ SONER 1440 TUR 0 1 - 0 0 ÇELİK ZÜMRA 1194 TUR
52 ÇITAK YİĞİT TUNA 1177 TUR 0 0 - 1 0 ÇAĞLAR ATA ARDA 1438 TUR
53 ÇEKİLMEZ ARDA 1438 TUR 0 ½ - ½ 0 UZUN ATA SARP 1182 TUR
54 KORKMAZ KAZİM 1169 TUR 0 ½ - ½ 0 SÖNMEZ YUNUS 1436 TUR
55 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1433 TUR 0 1 - 0 0 GELEN KEREM 1178 TUR
56 METİN HÜSEYİN 1156 TUR 0 0 - 1 0 TÜRKMEN GÖKHAN 1433 TUR
57 ÖÇAL ÖZGÜR CAN 1432 TUR 0 1 - 0 0 EMEKLİ MELİS 1169 TUR
58 DERİN HÜSEYİN YAĞIZ 1129 TUR 0 0 - 1 0 TUGOLBAEV DASTAN 1430 TUR
59 ÖZTÜRK BİLGE 1122 TUR 0 0 - 1 0 TEKER ALİ 1420 TUR
60 BULMUŞ İREM DURU 1419 TUR 0 1 - 0 0 AYDOĞDU AHMET DEMİR 1161 TUR
61 GİZDAŞ SALİM EMRE 1117 TUR 0 0 - 1 0 ALO AHMET 1418 SYR
62 KARAKUŞ ALİ 1417 TUR 0 1 - 0 0 ÖZDEMİR MEHMET ZEKİ 1139 TUR
63 KAZMA ERHAN 1326 TUR 0 1 - 0 0 ŞENKAL DEFNE 1415 TUR
64 KARATİKEN BERAY 1408 TUR 0 1 - 0 0 ARSLAN RÜZGAR UYGAR 1128 TUR
65 ZEYBEK KAYLA NİL 1103 TUR 0 0 - 1 0 TÜTÜNCÜLER ÇAĞAN 1395 TUR
66 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1389 TUR 0 1 - 0 0 YAŞA ONUR 1107 TUR
67 ARSLAN ÇINAR BAŞAR 1091 TUR 0 0 - 1 0 ARKAN EGE 1386 TUR
68 GÜL MEHMET SERHAT 1384 TUR 0 0 - 1 0 TEKİN MUSTAFA YAVUZ 1090 TUR
69 SÖNMEZ YUSUF 1381 TUR 0 1 - 0 0 KAZMA ENVER 1063 TUR
70 SEYHAN PELİN 1377 TUR 0 1 - 0 0 YAZICOĞLU ARDA 1063 TUR
71 ZORLU ÇAĞRI TUNA 1072 TUR 0 0 - 1 0 MATKAP ERKAN 1370 TUR
72 İZİ BETÜL CEMRE 1363 TUR 0 1 - 0 0 TOR DORUK KAĞAN 1044 TUR
73 YÜKSEL İSKENDER CEM 1057 TUR 0 0 - 1 0 AY ALTUĞ 1362 TUR
74 YILMAZ BARIŞ ARDA 1356 TUR 0 1 - 0 0 ERSİN MESUT   TUR
75 ERYİĞİT DEVRİM 1021 TUR 0 0 - 1 0 ESKİDEMİR EGE CAN 1338 TUR
76 ÇELİK FATMA NİSA 1314 TUR 0 1 - 0 0 GÜCÜM DENİZ   TUR
77 GÜCÜM DEMİR   TUR 0 0 - 1 0 DÜLEK YAVUZ SELİM 1310 TUR
78 YILDIRIM MUSTAFA 1309 TUR 0 1 - 0 0 KARAZI ANAS   TUR
79 ARSLAN İNAN DENİZ 1289 TUR 0 1 - 0 0 SULTAN SERHAT   TUR
80 KABBANİ ALAA   TUR 0 0 - 1 0 TÜTÜNCÜLER SERKAN 1278 TUR
81 YARDAK MUHAMMED ARDA   TUR 0 0 - 1 0 NAR TURAB EFE 1266 TUR
82 ÇAĞLAR ZEYNEP 1232 TUR 0 1 - 0 0 ÇEKEN SİNAN   TUR
ŞAHİN AHMET TAHA   TUR 0 1 - - Tur  
Turkish Chess Federation © 2016