Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Dosyasını Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3.ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ / CATEGORY A
Organizatör(ler) : Mersin Büyükşehir Belediyesi & TSF & Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Hakem : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152), NA Cevzel AYDEMİR (44523335), NA Nevzat GÜRBÜZ (44597894),
Serdar CAN (44597878) , Serdar KUŞ (6364047), Rifat ERTONG (44597886), Serkan KAYA (44573006),
Hülya UÇAR (26349299), Taner YAŞA (44597908), Deniz CANOĞLU (44548150), Mehmet ŞAHİN (26349280)
Şehir : Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
Rating-Ø : 2129
Tarih : 09.09.2018 'e 15.09.2018
Tur 1 de 09.09.2018 da 14.00 Sonuş İlan Saati:18:35
MASA UNVAN İSİM RTG FED PUAN SONUÇ PUAN İSİM RTG FED
1   YASİN HÜR 2084 TUR 0 0 - 1 0 GM TARLEV KONSTANTİN 2564 UKR
2 GM RASULOV VUGAR 2527 AZE 0 1 - 0 0 WFM GÖKBULUT YULİA 2083 TUR
3   YERDEN HÜSEYİN EREN 2083 TUR 0 ½ - ½ 0 IM ANNABERDİEV MEİLİS 2514 TKM
4 IM ISKANDAROV MİSRATDİN 2482 AZE 0 1 - 0 0   GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2075 TUR
5   GÜVEN OĞUZ KAAN 2062 TUR 0 0 - 1 0 IM KHODASHENAS MERSAD 2452 IRI
6 GM SHİSHKİN VADİM 2443 UKR 0 1 - 0 0   ÖZALP BURAK 2058 TUR
7   SOYUNLU NARMİN 2051 AZE 0 0 - 1 0 GM ODEEV HANDSZAR 2410 TKM
8 GM BAGATUROV GİORGİ 2396 GEO 0 1 - 0 0   BÜKER MUHİTTİN 2032 TUR
9   KIZILKUŞ AKIN 2030 TUR 0 0 - 1 0 IM KÖKSAL EGE 2367 TUR
10 FM GASİMOV PARVİZ 2341 AZE 0 1 - 0 0   HAJİYEV SHAHİN 2008 TUR
11   AGANAZAROV YAGMYR 2002 TKM 0 0 - 1 0 FM ZEYNALLİ RASHAD 2318 AZE
12 FM BÜYÜKAŞIK DİYAP 2307 TUR 0 ½ - ½ 0   BÜKE FURKAN 1983 TUR
13   YAYLALI ADNAN DOĞAN 1962 TUR 0 0 - 1 0 FM OLÇUM AHMET 2302 TUR
14 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2275 TUR 0 1 - 0 0   UZUNER TUFAN CAN 1959 TUR
15   BENK TOLGA TUGAY 1952 TUR 0 0 - 1 0 WGM KAZİMOVA NARMİN 2264 AZE
16 FM ANNABERDİYEV BABAGELDİ 2238 TUR 0 1 - 0 0   ÖZMEN MUSTAFA LÜTFİ POYRAZ 1921 TUR
17   TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1912 TUR 0 0 - 1 0   ERŞAHİN BÜLENT 2230 TUR
18 WGM ABDULLA KHAYALA 2229 AZE 0 1 - 0 0   BAYIK HASAN 1908 TUR
19   GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ 1907 TUR 0 ½ - ½ 0   IŞIK ENGİN YAŞAR 2229 TUR
20   ZOR ALBER KADİR 2207 TUR 0 1 - 0 0 WCM TEMEL BURCU MELİS 1906 TUR
21 WFM GÜNDOĞAN SİNEM ÇAĞLA 1894 TUR 0 ½ - ½ 0   TOFAN İBRAHİM 2186 TUR
22   BACAK MUHAMMED KAAN 2169 TUR 0 1 - 0 0   YAPICI GOKBERK KADİR 1865 TUR
23   ALTUNBAY ÖNDER 1852 TUR 0 ½ - ½ 0 CM ERERDEM GANİ EREN 2157 TUR
24   ALAZ AHMET EFEKAN 2127 TUR 0 1 - 0 0   YENİL MÜCAHİT 1851 TUR
25 WCM DOĞAN ŞEVVAL 1832 TUR 0 0 - 1 0 CM ACAR UTKU CENGİZ 2122 TUR
26 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 2092 TUR 0 ½ - ½ 0   ÖZSAÇ SAMET HARUN 1826 TUR    
    ÇETİN HAKAN 1816 TUR 0 1 - -     Tur        
Turkish Chess Federation © 2016