Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kart
banner kayit2
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ
Organizatör(ler) : Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü & TSF & Mersin Büyükşehir Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Harun KÜÇÜKKILINÇ (6384536)
Hakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983), FA Hasan BACAK (34567500)
Şehir : Servet Tazegül Spor Salonu Yenişehir / MERSİN
Rating-Ø : 2176
Tarih : 22.10.2017 'e 28.10.2017
Final Sıralama
Sira SNo. isim Rtg FED kulup Puanlar BH. SB Res. Vict
1 1 GM ABASOV NIJAT 2587 AZE AZERBAIJAN 7 45 37,00 0 5
2 4 GM RASULOV VUGAR 2504 AZE AZERBAIJAN 47 35,75 0 4
3 2 GM TARLEV KONSTANTIN 2544 UKR UKRAINE 6 46½ 32,75 0 3
4 9 IM BALTAG IULIAN 2397 MDA MOLDOVA 6 45 31,75 0 3
5 7 GM SHISHKIN VADIM 2455 UKR UKRAINE 6 44½ 29,50 0 4
6 8 FM ÖZENİR EKİN BARIŞ 2403 TUR MERSİN 6 44 30,00 0 5
7 3 FM TILICHEEV VIACHESLAV 2525 RUS RUSSIA 6 42 28,00 0 4
8 18 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2231 TUR MERSİN 48 30,00 0 3
9 6 IM ISKANDAROV MISRATDIN 2474 AZE AZERBAIJAN 43 26,50 0 4
10 12 IM BABAYEV TALIB 2325 AZE AZERBAIJAN 42 23,75 0 5
11 13 IM DARBAN MORTEZA 2321 IRI IRAN 40½ 23,25 0 3
12 16 ZEYNALLI RASHAD 2243 AZE AZERBAIJAN 5 42 21,00 0 4
13 5 IM ANNABERDIEV MEILIS 2502 TKM MERSİN 5 41 22,75 0 3
14 17 FM ANNABERDIYEV BABAGELDI 2244 TUR TURKEY 5 40½ 18,75 0 3
15 11 IM GULIEV LOGMAN 2336 AZE AZERBAIJAN 5 38 20,25 0 4
16 15 WFM BUKHTEEVA VIKTORIA 2247 RUS RUSSIA 5 35½ 20,75 0 2
17 28 YASİN HÜR 1996 TUR İZMİR 5 35 19,00 0 5
18 33 GÜVEN OĞUZ KAAN 1917 TUR MERSİN 5 32½ 17,25 0 4
19 19 ERERDEM GANİ EREN 2173 TUR MERSİN 42½ 20,50 0 4
20 14 FM SEVGİ VOLKAN 2280 TUR MERSİN 39 19,50 0 2
21 22 BACAK MUHAMMED KAAN 2119 TUR MERSİN 37½ 19,50 0 4
22 27 UZUNER TUFAN CAN 2034 TUR ANKARA 35 16,25 0 4
23 21 GRIGORIEV ARMEN 2145 GEO GEORGIA 31½ 11,25 0 4
24 10 IM KANDIL ADHAM 2345 EGY EGYPT 4 40½ 16,50 0 3
25 20 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2146 TUR İZMİR 4 38½ 17,25 0 3
26 23 WFM GÖKBULUT YULIA 2065 TUR BURSA 4 38½ 15,50 0 4
27 29 YERDEN HÜSEYİN EREN 1962 TUR KAHRAMANMARAŞ 4 32 10,00 0 4
28 24 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2063 TUR BİTLİS 38 14,25 0 2
29 26 DAĞHAN DEVRAN 2040 TUR MERSİN 36 12,25 0 2
30 25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2050 TUR MERSİN 36 11,00 0 2
31 30 VALANSİ AVRAM ALBER 1958 TUR İZMİR 31½ 10,75 0 3
32 31 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 1957 TUR MERSİN 31½ 8,75 0 3
33 37 CM ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE 1840 TUR ANKARA 29½ 7,25 0 2
34 35 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1850 TUR ADANA 3 29½ 8,00 0 2
35 34 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1857 TUR MERSİN 34 6,25 0 1
36 32 ATAŞ YUNUS 1923 TUR ANTALYA 30½ 6,25 0 1
37 38 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP 1806 TUR İSTANBUL 27½ 4,75 0 2
38 36 BULUT MUHAMMED 1849 TUR AFYONKARAHİSAR ½ 29 1,25 0 0
.
Turkish Chess Federation © 2016