Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kart
banner kayit2
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo

  Excel Kaydet
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2. ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI
A KATEGORİSİ
Organizatör(ler) : Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü & TSF & Mersin Büyükşehir Belediyesi
Turnuva Direktörü : NA Ömer Faruk ERCAN (6364152)
Başhakem : FA Harun KÜÇÜKKILINÇ (6384536)
Hakem : FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983), FA Hasan BACAK (34567500)
Şehir : Servet Tazegül Spor Salonu Yenişehir / MERSİN
Rating-Ø : 2176
Tarih : 22.10.2017 'e 28.10.2017
Baslangic siralamasi listesi
SNo. isim NRtg IRtg FED kulup Fide-No.
1 GM ABASOV NIJAT   2587 AZE AZERBAIJAN 13402960
2 GM TARLEV KONSTANTIN   2544 UKR UKRAINE 14114089
3 FM TILICHEEV VIACHESLAV   2525 RUS RUSSIA 24114928
4 GM RASULOV VUGAR   2504 AZE AZERBAIJAN 13402390
5 IM ANNABERDIEV MEILIS   2502 TKM TÜRKMENİSTAN 14000563
6 IM ISKANDAROV MISRATDIN   2474 AZE AZERBAIJAN 13400312
7 GM SHISHKIN VADIM   2455 UKR UKRAINE 14101696
8 FM ÖZENİR EKİN BARIŞ 2164 2403 TUR MERSİN 6357415
9 IM BALTAG IULIAN   2397 MDA MOLDOVA 13901419
10 IM KANDIL ADHAM   2345 EGY EGYPT 10618490
11 IM GULIEV LOGMAN   2336 AZE AZERBAIJAN 13400061
12 IM BABAYEV TALIB   2325 AZE AZERBAIJAN 13401432
13 IM DARBAN MORTEZA   2321 IRI IRAN 12501816
14 FM SEVGİ VOLKAN 2247 2280 TUR MERSİN 6325335
15 WFM BUKHTEEVA VIKTORIA F   2247 RUS RUSSIA 4192907
16 ZEYNALLI RASHAD   2243 AZE AZERBAIJAN 13403320
17 FM ANNABERDIYEV BABAGELDI   2231 TUR TURKEY 14000385
18 CM DOĞAN NAZMİ CAN 2216 2231 TUR MERSİN 6309658
19 ERERDEM GANİ EREN 2173 2136 TUR MERSİN 6310915
20 GÜNDÜZ UMUT ERDEM 2146 2130 TUR İZMİR 6381383
21 GRIGORIEV ARMEN   2145 GEO GEORGIA 13601822
22 BACAK MUHAMMED KAAN 2119 2054 TUR MERSİN 6339085
23 WFM GÖKBULUT YULIA F 2065 2061 TUR BURSA 4153979
24 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2063 1974 TUR BİTLİS 6359906
25 CM ACAR UTKU CENGİZ 2032 2050 TUR MERSİN 6358900
26 DAĞHAN DEVRAN 2040 2006 TUR MERSİN 6371930
27 UZUNER TUFAN CAN 2034 1965 TUR ANKARA 6300499
28 YASİN HÜR 1996 1894 TUR İZMİR 6300170
29 YERDEN HÜSEYİN EREN 1962 1951 TUR KAHRAMANMARAŞ 6380557
30 VALANSİ AVRAM ALBER 1958 1876 TUR İZMİR 6300294
31 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 1893 1957 TUR MERSİN 34507833
32 ATAŞ YUNUS 1923 1819 TUR ANTALYA 6319297
33 GÜVEN OĞUZ KAAN 1917 1777 TUR MERSİN 6325297
34 YASSIBAĞ İPEK ASLI F 1857 1767 TUR MERSİN 6342400
35 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1850 1779 TUR ADANA 34502904
36 BULUT MUHAMMED 1849 1759 TUR AFYONKARAHİSAR 6313922
37 CM ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE 1835 1840 TUR ANKARA 34548610
38 İNCECİK ŞEYMA ZEYNEP F 1806 1699 TUR İSTANBUL 6374948
.
Turkish Chess Federation © 2016