Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
banner kayit2
banner kayitliste
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
mersin logo
KAYITLARIMIZ SONA ERDİ
Turnuvamız A Kategorisine  kayıt yaptıran oyuncularımız aşağıdadır. 

SNo. isim NRtg IRtg FED kulup
1 GM DEMCHENKO ANTON 0 2629 RUS RUSSIA
2 GM YILMAZ MUSTAFA 2563 2615 TUR HATAY
3 GM KONSTANTINE SHANAVA 0 2545 GEO GEORGIA 
4 IM POURRAMEZANALI AMIRREZA 0 2522 IRI IRAN
5 GM NEVEROV VALERIY 0 2501 UKR UKRAINE
6 GM EVDOKIMOV ALEXANDER 0 2495 RUS RUSSIA
7 IM QUPARADZE GIGA 0 2493 GEO GEORGIA
8 GM MAGHALASHVILI DAVIT 0 2489 GEO GEORGIA 
9 GM HAZNEDAROĞLU KIVANÇ 2470 2482 TUR MANİSA
10 IM ANNABERDIEV MEILIS 0 2441 TKM TÜRKMENİSTAN
11 GM DRAZIC SINISA 0 2430 SRB SERBIA
12 GM SRIRAM JHA 0 2416 IND İNDIA
13 IM KHURTSIDZE NINO 0 2415 GEO GEORGIA
14 IM KHAMRAKULOV DJURABEK 0 2414 UZB UZBEKISTAN 
15 GM BAGATUROV GIORGI 0 2410 GEO GEORGIA 
16 IM SADIKHOV ULVI 0 2408 AZE AZERBAIJAN
17 IM STANKOVIC MILOS 0 2401 SRB SERBIA
18 IM MORCHIASHILI BACHANA 0 2400 GEO GEORGIA
19 WGM YILDIZ BETÜL CEMRE 2398 2364 TUR İSTANBUL
20 GM SANAL VAHAP 2396 2469 TUR İSTANBUL
21 IM SREDOJEVIC IVAN 0 2386 SRB SERBIA
22 IM GULIEV LOGMAN 0 2373 AZE AZERBAIJAN
23 GM LOMSADZE DAVIT 0 2350 GEO GEORGIA
24 FM SOOZANKAR AMIR MOHAMMAD 0 2326 IRI IRAN
25 FM NURI MURAD 0 2301 AZE AZERBAIJAN
26 OMIDI ARYA 0 2268 IRI IRAN
27 FM ÖZER ÖMER FARUK 2263 2325 TUR KAHRAMANMARAŞ
28 FM EMİNOV ORKHAN 2247 2203 TUR ANKARA
29 ZEYNALLI RASHAD 0 2225 AZE AZERBAIJAN
30 DOĞAN NAZMİ CAN 2213 2201 TUR SİVAS
31 ERERDEM GANİ EREN 2202 2170 TUR KARAMAN
32 ÖZALP BURAK 2184 2133 TUR BURDUR
33 TOFAN İBRAHİM 2173 2157 TUR KARAMAN
34 DUMAN AYDIN 2163 2079 TUR MERSİN
35 OLÇUM AHMET 2148 2188 TUR KARAMAN
36 USUN TOLGA 2138 2063 TUR MANİSA
37 GÜLDEN EGEMEN 2117 2161 TUR İZMİR
38 SOYEK RAMAZAN 2117 2005 TUR BURDUR
39 ALIYEV ELNUR 0 2103 AZE AZERBAIJAN
40 AGM YASİN HÜR 2087 2038 TUR İSTANBUL
41 FM ŞAHİN DOĞA BORAN 2078 2155 TUR SİVAS
42 BACAK MUHAMMED KAAN 2060 1977 TUR MERSİN
43 VALANSİ AVRAM ALBER 2058 1986 TUR İZMİR
44 TANRIVERDİ ENES 2052 2058 TUR GİRESUN
45 BAHARI RAD ALIREZA 0 2040 IRI IRAN
46 AYDIN ERSİN 2032 1981 TUR ANKARA
47 HAJIYEV SHAHIN 2027 2007 TUR MERSİN
48 ARSLAN ERDAL 2022 1945 TUR HATAY
49 DAĞHAN DEVRAN 2019 1907 TUR KARAMAN
50 GÜLSOY MUSTAFA ALPAGO 2016 1889 TUR KARAMAN
51 BAL ENES EMRE 2012 1954 TUR KARAMAN
52 KEREM HALİL ÖZGÜN 2010 1993 TUR KARAMAN
53 GÜREL AHMET ÜNAL 2000 1963 TUR GİRESUN
54 CM ACAR UTKU CENGİZ 1996 1903 TUR GİRESUN
55 DEĞİRMENCİ YAĞIZ 1985 1984 TUR MANİSA
56 BENK TOLGA TUGAY 1981 1894 TUR MERSİN
57 TINARLIOGLU EMRE 1955 1997 TUR İSTANBUL
58 WCM OKUYAZ DURU 1916 1913 TUR ÇANAKKALE
59 KALEMLER KAAN 1916 1829 TUR KONYA
60 ÖZBULUR KERİM UYGAR 1912 1837 TUR SİİRT
61 WCM ERECE ECE ALKIM 1892 1895 TUR BURSA
62 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMI 1892 1793 TUR ERZURUM
63 ALTUNBAY ÖNDER 1880 1837 TUR KARAMAN
64 YASSIBAĞ İPEK ASLI 1874 1868 TUR HATAY
65 AŞAN ELVAN 1855 1779 TUR DENİZLİ
66 KIZILKUŞ AKIN 1841 1846 TUR ANKARA
67 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1835 1832 TUR ADANA
68 KULAKLI AHMET 1832 1735 TUR ANTALYA
69 ECEVİT MUSTAFA MESUD 1826 1804 TUR İSTANBUL
70 POLAT FERİT 1821 1723 TUR KİLİS
71 ŞİMŞEK MELTEM 1801 1729 TUR BURDUR

Turnuvamız B Kategorisine kayıt yaptıran oyuncularımız aşağıdadır.


SNo. isim NRtg IRtg FED kulup
1 YILDIZ MEHMET 1791 1744 TUR BATMAN
2 ATAŞ YUNUS 1787 1717 TUR ANTALYA
3 SAFARLI AYKHAN 1778 1744 TUR ANKARA
4 GÜRBÜZ BAYRAM 1774 1652 TUR BURSA
5 CM GÖKÇEK KÜRŞAT BUĞRA 1773 1785 TUR MERSİN
6 EKER YAŞAR 1744 1663 TUR ADANA
7 TARAKÇI EFDAL 1741 1768 TUR SAKARYA
8 ÇALLIOĞLU YİĞİT SARP 1730 1667 TUR DENİZLİ
9 ALADAĞ YİĞİT DOĞAN 1719 1617 TUR MERSİN
10 ÖZBİLİCİ ABDULLAH 1713 1669 TUR ADIYAMAN
11 ÖZBEK DENİZ 1707 1603 TUR İSTANBUL
12 YENİL MÜCAHİT 1706 1637 TUR KONYA
13 ADIGÜZEL UFUK ALP 1690 1621 TUR MERSİN
14 ZEYBEK ÖZGÜR BÜLENT CAN 1687 1652 TUR KOCAELİ
15 BATMAZ ONUR UTKU 1681 1556 TUR GAZİANTEP
16 ALTIN HALİS 1679 1620 TUR İSTANBUL
17 IMAMVERDIYEV FAIQ 0 1678 AZE AZERBAIJAN
18 IMAMVERDIYEVA IRADA 0 1674 AZE AZERBAIJAN
19 ATAYMAN EVREN 1658 1496 TUR MUĞLA
20 ATAŞ REMZİ 1657 1582 TUR MERSİN
21 ÇIBLAKBAŞ SERTAN 1657 1616 TUR HATAY
22 ÇOLAKOĞLU ATAHAN 1657 1429 TUR MERSİN
23 İLKBAHAR NİMET SERAY 1647 1553 TUR MERSİN
24 DAĞHAN EREN 1633 1530 TUR MERSİN
25 WFM ÇITAK TUANA UMAY 1631 1475 TUR ANKARA
26 ÜNVER İBRAHİM KAYA 1629 1501 TUR İSTANBUL
27 TOKSAN HAYATİ 1623 1608 TUR ORDU
28 BAYRAK BERİL 1620 1510 TUR İZMİR
29 İNCEKARA ABUZER 1604 1578 TUR ORDU
30 SAZLIK MÜCAHİT 1602 1577 TUR MALATYA
31 POLAT AHMET EREN 1597 1452 TUR KARAMAN
32 BUĞDAYCI RESUL 1589 1493 TUR MERSİN
33 ARSLAN MUHAMMED EMİN 1580 1429 TUR HATAY
34 DALAR YUSUF 1580 1616 TUR KARAMAN
35 ALADAĞ BEGÜM 1579 1470 TUR MERSİN
36 TÜTÜNCÜ ALİ 1579 1339 TUR DENİZLİ
37 ERDOĞAN CELALETTIN 1574 1464 TUR ZONGULDAK
38 VEZİR METE 1556 1380 TUR MERSİN
39 TÜRKMEN YUSUF ÇAĞAN 1555 1488 TUR MERSİN
40 KILIÇ GÜLSEREN 1554 1453 TUR ADANA
41 ODABAŞI NAİL 1544 1477 TUR İSTANBUL
42 TAMMAA OBAIDA 0 1543 SYR SYRIA
43 KÜREK AHMET ADİL 1541 1473 TUR MERSİN
44 KAHRAMAN HAYRİ 1533 0 TUR KARABÜK
45 VURAL RAFET 1515 1530 TUR SİİRT
46 DİLGİL DAĞLAR 1508 1299 TUR KARAMAN
47 BUĞDAYCI HATEM 1504 1386 TUR KONYA
48 ŞAHİN TAHA 1496 1226 TUR MERSİN
49 ÖZÇELİK MELİH 1488 0 TUR ESKİŞEHİR
50 GÜLTAŞ ÇINAR 1486 1415 TUR MERSİN
51 KARABOĞA BARIŞ 1484 1209 TUR KARAMAN
52 KIZILKUŞ TANJU 1479 1459 TUR ANKARA
53 ERTÜRK BARIŞ 1468 0 TUR GAZİANTEP
54 ERSÖZ CELALETTİN 1463 1432 TUR İSTANBUL
55 AYDEMİR SERMİN NAZ 1456 1302 TUR MERSİN
56 KURDOĞLU ÜMİT 1456 1360 TUR BALIKESİR
57 POLAT ALİ GÖRKEM 1453 1363 TUR KARAMAN
58 KIZIL VOLKAN 1451 1240 TUR KARAMAN
59 KOÇ AHMET 1450 1391 TUR MERSİN
60 KÜÇÜKKILINÇ BERAT OSMAN 1447 1337 TUR MERSİN
61 YURDAMLI TAHSİN 1439 1426 TUR MALATYA
62 BAL ALİ 1432 1402 TUR MERSİN
63 YILMAZ YİĞİT 1400 1212 TUR MERSİN
64 GÜVENOĞLU AYDIN ALTAR 1398 1318 TUR SAMSUN
65 KAYA ELİF 1392 1126 TUR MERSİN
66 KARAKAYA DEVRAN 1388 1357 TUR KARAMAN
67 TÜRKMEN GÖKHAN 1386 1262 TUR MERSİN
68 İŞLER ÜMIT KAĞAN 1378 0 TUR AFYONKARAHİSAR
69 UYSAL NEHİR 1374 1151 TUR KARAMAN
70 SEYHAN İLKİN MURAT 1366 0 TUR MERSİN
71 SUNA VELİ DENİZ 1362 1272 TUR KARAMAN
72 YASSIBAĞ YUSUF 1359 1337 TUR MERSİN
73 ELGİN ÖMÜR 1355 1194 TUR KARAMAN
74 SEYHAN SELAHADDİN MURAT 1330 1270 TUR MERSİN
75 ÖZEN SADETTİN ALPEREN 1328 1270 TUR MERSİN
76 SEZER ERDENİZ 1322 0 TUR KARAMAN
77 ÇENGEL EDİBE EYLÜL 1318 1158 TUR KARAMAN
78 DOĞAN ALPEREN 1312 0 TUR ORDU
79 WCM KAVAL ZEYNEP RÜYA 1296 1113 TUR KARAMAN
80 UĞURLU SABRİ YİĞİT 1286 1063 TUR KARAMAN
81 TUTAR SALTUK BUĞRA 1263 1137 TUR MERSİN
82 ÖZKAN EGE 1261 1171 TUR MERSİN
83 ÖZKAYA RÜYA PELİN 1250 0 TUR MERSİN
84 KARATEKE MEHMET ALİ 1244 0 TUR MERSİN
85 ÇAĞLAR ATA ARDA 1244 1109 TUR MERSİN
86 SEJDEH AMIRSAM 0 1214 IRI IRAN
87 PAK KENAN 1188 0 TUR MERSİN
88 FAYDAER ÇINAR 1185 0 TUR MERSİN
89 YUNUS DELFİN 1179 1103 TUR MERSİN
90 ASLAN DENİZ CİHAN 1170 0 TUR MERSİN
91 DÜLEK YAVUZ SELİM 1160 0 TUR MERSIN
92 YARŞI UTKU ONAT 1144 0 TUR MERSIN
93 YILMAZ NURETTİN 1140 0 TUR MALATYA
94 SUNA YİĞİT EMRE 1126 0 TUR MERSİN
95 ERGÜN MUSTAFA EDİZ 1121 0 TUR MERSİN
96 DEMİROK SEREN 1115 0 TUR MERSİN
97 DEMİROK SEZEN 1085 0 TUR MERSİN
98 GÜL MUSTAFA 1057 0 TUR KAHRAMANMARAŞ
99 AKKUŞ NEDİM 0 0 TUR MERSİN
100 AĞAS MEHMET FATİH 0 0 TUR BİNGÖL
101 GÜZEN ZEYNEL ABİDİN 0 0 TUR MERSİN
102 KARAYİĞİT MAHMUT 0 0 TUR MERSİN
103 SOKANI FAHED 0 0 SYR SYRIA
104 TETİK ASLAN 0 0 TUR MERSİN
105 YEŞİLHÜYÜK MUSTAFA HAKAN 0 0 TUR MERSİN
106 YİĞİT ABDULLAH 0 0 TUR MERSİN
107 ÖZEN İLHAMİ GÖKTUĞ 0 0 TUR MERSİN




 
 
Turkish Chess Federation © 2016